Reklamı Geç
Advert

Bu Dava Ne Zaman Bitecek;

23 Haziran 2017 tarihinde Camili mahallesinde geçen olayda Mehmet Uzan’ın komşusu Yılmaz S. komşusuyla aralarında geçen tatsız münasebetten ötürü iki aile arasında şiddete ve yaralanmalara varan tartışma yaşanmıştı.

Bu Dava Ne Zaman Bitecek;
Bu Dava Ne Zaman Bitecek; admin

      23 Haziran 2017 tarihinde Camili mahallesinde geçen olayda Mehmet Uzan’ın komşusu Yılmaz S.'nin çocukları Mehmet Uzan'ın 15 yıl boyunca yetiştirdiği, erik ağacının dallarını kırmaları ve Uzan'ın evinin camlarına erik atılması sonucu Mehmet Uzan dışarı çıkarak çocuklar ile ufak bir şekilde uyarma yaptı. Bunu kaldıramayan Yılmaz S. Mehamet Uzan'ı ve eşi Fatma Uzan'ı darp etti.


      Olayın ardından olay yerine gelen Ambulans ve güvenlik güçleri  Mehmet Uzan’ı Sakarya Yenikent Araştıma Hastanesine sevk etti.Darp edilen Mehmet Uzan’ın boynunda zedelenme ve baş parmağının patlamas ve ufak tefek yaralanmaları oluştu.Mehmet amca güvenlik güçlerine şikayetini dile getirdi.Olayın üzerine güvenlik güçleri tutanak tutarak mahkemeye baş vuruldu.Duruşma 1 yıldır devam ederken Mehmet amca "davanın haylada sürme sebebi Yılmaz S.’nin polis olmasıdır."dedi. Bu olayın bir yıldır devam etmesi Mehmet amcayı sıktığını söyledi.Mehmet amca mahkemeden şahitlerime kağıt gelmediğini ve tanıklarının mahkemeye çıkmasının engellendiğini iddia etti. ve yaşlı amcamız bu konuda mağdur olduğunu dile getirdi ve yetkililerden yardım istedi.

 

Muhabir:Adnan Yılmaz (11)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
abdulkadir erdoğan     2018-07-15 gecikmiş adalet zulumdür bir an evvel bu mağduriyetinin giderilerek hak sahibine hakkını teslim etmesini yüce mahkemeden istirham ediyoruz güvenlik güçleri güçlerini zalime karşı kullansın vatandaşa değil
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk Eğitim den Gitmeye Değer Bir Kurs;
Halk Eğitim den Gitmeye Değer Bir Kurs;