Reklamı Geç
Advert

Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek Bölgemizi Ziyaret Etti;

Ak Parti Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek Karaman halkı ile bir konuşma gerçekleştirdiği Konuşmada 24 Haziran ve seçim üzerinde durdu. İlk olarak Karaman Geçici Eğitim Okulu’nda bir konuşma gerçekleştiren Atabek Ardından Camili Çaydanlık Aile Çay Bahçesinde küçük bir konferans gerçekleştirdi.

Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek Bölgemizi Ziyaret Etti;
Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek Bölgemizi Ziyaret Etti; admin

     Ak Parti Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek Karaman halkı ile bir konuşma gerçekleştirdiği Konuşmada 24 Haziran ve seçim üzerinde durdu. İlk olarak Karaman Geçici Eğitim Okulu’nda bir konuşma gerçekleştiren Atabek Ardından Camili Çaydanlık Aile Çay Bahçesinde küçük bir konferans  gerçekleştirdi.

    Bu konferanslarda 15 Temmuz darbe girişiminde’de halkın safında kendisininde Valilikte olduğunu söyledi.Vatandaşımızın tankların önüne nasıl çıktıklarını nasıl insanların yaralandığından bahsetti. 15 Temmuz darbe girişiminde vatandaşlarımız sokaklara döküldüğünü ve cuntacılar tarafından yaralanlardan söz etti.Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol,Camili Mahalle Muhtarı Adayı Gökhan Küpçük ve Sakarya Ak Parti Adapazarı Yönetim Kurulu da geldi.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk Eğitim den Gitmeye Değer Bir Kurs;
Halk Eğitim den Gitmeye Değer Bir Kurs;