Reklamı Geç
Advert

Camili, Karaman, Korucuk Mahallelerine Müjde;

Camili, Karaman, Korucuk Mahallelerine Müjde;

Camili, Karaman, Korucuk Mahallelerine Müjde;
Camili, Karaman, Korucuk Mahallelerine Müjde; admin

 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve sakarya büyükşehir belediyesi tarafından iki şehir arasında konulan hat ile vatandaşlara hizmet verecek olan otobüs seferleri 2 Temmuzda başlıyor. 7 gün boyunca belirli sefer saatlerinde hizmet verecek olan,  otobüsler bu güzergahta seyahat eden vatandaşlar için kolaylık sağlayacak. Kocaeli ve Sakarya arasında seyahat eden vatandaşlar için Müjde olan otobüs seferleri Kocaeli İzmit otogar ile Sakarya Korucuk Bölgesinde (Karaman Yenikent hastanesi) açısında gerçekleştirecek.


OTOBÜSLER SAAT BAŞLARINDA KALKIYOR


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi özel halk otobüsleri yeşil ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi özel halk otobüsleri mor renkte saat başlarında karşılıklı olarak sefer yapacak. Otobüsler İzmit otogardan Sabah 7.30 ve 8.30 saatli saatleri dışında gün boyunca saat başlarında kalkacak.


Otobüsler Sakarya Korucuk bölgesinden (Karaman Yenikent hastanesi) gün boyunca saat başlarında kalkış yapacak. Sakarya'dan sabah 06.00 da başlayan seferler akşam saat 19.00'da son bulacak. Kocaeli'nde ise saat 07.30'da başlayan seferler akşam saat 21.00 da son otobüs seferleri sona erecek. Seferler hafta sonuda devam edecek. Bu sistem 2 Temmuz'da Hizmete girecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
saim     2018-06-25 Yenı kent hastane hattinda çalışan otobüslerin valililik alt caddeden geçmesiyle binlerce insanın faydalanmasını sağlamış olursunuz yani eski güzergahı degismesi lazım vatana millete hayirli olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk Eğitim den Gitmeye Değer Bir Kurs;
Halk Eğitim den Gitmeye Değer Bir Kurs;