GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-07-2018 01:13   Güncelleme : 20-07-2018 01:18

Balkanlıoğlu’ndan Muhtarlar ve Gaziye Ziyaret

Balkanlıoğlu’ndan Muhtarlar ve Gaziye Ziyaret

Balkanlıoğlu’ndan Muhtarlar ve Gaziye Ziyaret
Vali İrfan Balkanlıoğlu, 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik ve Karaman Mahalle Muhtarı Mustafa Çalık ile Mardin’de teröristlerle girilen çatışmada yaralanarak Gazi olan Jandarma Özel Harekat (JÖH) timlinde görevli Uzman Çavuş Doğan Levent Çakıroğlu’nu ziyaret etti.

Bu hafta içerisinde Sakarya Üniversitesi Rektörlüğüne atanan ve Sayın Valimize nezaket ziyaretinde bulunan Prof. Dr. Fatih Savaşan ve yönetim ekibiyle birlikte ilk olarak 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarlığına geçen ve genel bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, Muhtar Yunus Özçelik’e özverili çalışmalarından dolayı plaket verdi. Daha sonra Karaman Mahalle Muhtarı Mustafa Çalık’ı ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, Muhtar Çalık’a da başarılı hizmetlerden dolayı plaket verdiklerini belirtti.

Vali Balkanlıoğlu, Mardin kırsalında terör örgütü üyeleri ile girilen çatışmada bacağına saplanan şarapnel parçaları ile yaralanan ve Mardin ile Ankara'daki hastanelerde gördüğü tedavilerin ardından Sapanca'daki baba evine gelen Uzman Çavuş Doğan Levent Çakıroğlu’na da bir ziyaret gerçekleştirdi.

Sapanca Kaymakamı Ali Ada ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu’nun da eşlik ettiği ziyarette Gazi Çakıroğlu’nun sağlık durumu hakkında bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, Devlet ve Millet olarak her zaman Gazilerimizin yanlarında olduklarını, Şehit ve Gazilerimize büyük bir vefa borcumuz olduğunu sözlerine ekledi.