YAŞAM
Giriş Tarihi : 21-05-2018 17:09   Güncelleme : 09-06-2019 01:34

Karaman Park Projesi İçin Güzel Haber;

Yenikent Karaman Mahallesi'nde Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen yaşam alanı için ihaleye çıkarılacağı duyruldu.

Karaman Park Projesi İçin Güzel Haber;

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Karaman'da inşa edilecek yeni yaşam alanı için 29 Mayıs Salı Günü ihaleye çıkarılacağı açıklandı.

Başkan Toçoglu ''19 bin metrekarelik alan üzerinde örnek bir projeyi hayata geçireceğiz. Sosyal Tesisi, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, oturma ve piknik alanları yürüyüş ve koşu Yolları ve otoparkı ile bölgenin sosyal yaşantısına yeni bir boyut kazandıracağız. Hayırlı olsun'' dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karaman'da inşa edilecek yeni yaşam alanı için 29 Mayıs Salı günü ihaleye çıkaracaklarını açıkladı. 19 bin metrekarelik alan üzerinde örnek bir projeyi hayata geçireceklerini ifade eden Başkan Toçoğlu, ihalenin ardından hemen çalışmalara başlayacaklarını belirtti. Toçoğlu projenin bölgeye ve vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

 

Buluşma Noktası

 

Karaman'da birçok projeyi hayata geçireceklerini dile getiren Başkan Toçoğlu, ''Büyükşehir Belediyesi olarak Karaman'da önemli hizmetlere imza attık. Karaman Arıtma Tesisinin üzerinİ kapatarak bölgede yaşanan koku sorunun çözüm bulduk.Karaman SAMEK mahallemize armağan ettik. Macera Parkı yalnızca ilçenin değil tüm şehrin eğlence ve adrenalin adresi haline getirdik. STK'lara ve derneklere tahsis ettiğimiz iş merkezleri ile Karaman ticaretine katkı sağladık. İnşallah yeni projemiz de büyük beğeni kazanacak ve hemşerilerimizin buluşma noktası olacak.''diye konuştu.

 
 
Yalova masaj salonu