GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-06-2021 14:07   Güncelleme : 29-06-2021 14:07

Yunus Özçelik Görkemli Düğünle Kızını Evlendirdi

15 Temmuz Camili Muhtarı Yunus Özçelik'in kızı Kübra Özçelik bu akşam Korucuk Uluğbey tesislerinde gerçekleştirilen düğünle Aydınlı Eren Salih'le hayatını birleştirdi.

Yunus Özçelik Görkemli Düğünle Kızını Evlendirdi

15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik kızını evlendirdi. Özçelik'in kızı Kübra Özçelik ve Eren Salih'in  düğün töreni Korucuk Uluğbey Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Törene  Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ve Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ahmet Minder de katıldı.

NİKAH ŞAHİTLERİ PROTOKOLDEN 

Genç çiftin nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıyarken nikah şahitliklerini Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş.  Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ahmet Minder, Vali Çetin Oktay Kaldırım, AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AKP Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci,  Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Dursunİstanbul Vali Yardımcısı Fatih Çilekli, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu IşıksuSerdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Fiskobirlik Başkanı Lütfü Bayraktar, Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, AKP İl  Başkanı Yunus Tever, Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, Kocaeli İl Müftüsü Sinan Cihan üstendi. 

 

YÜCE: EN AZ BEŞ ÇOCUK 

Nikah töreni sonrası bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce en az 5 çocuk yapmalarını önerdi. Nikah törenini Yahya Bakır sundu. 

Kübra Özçelik ve Eren Salih çifti için Adapazarı Korucuk Uluğbey tesislerinde gerçekleştirilen bu akşamki ilk düğünün ardından  28 Haziran Pazartesi günü Aydın'da ikinci bir düğün gerçekleştirelecek.

Biz de genç çifte ömür boyu mutluluk dileriz. 

 

,

Bir 7 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

 

Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

 

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

 

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir

 

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir