GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-06-2021 17:49   Güncelleme : 30-06-2021 17:49

Cumhurbaşkanı Sakarya Ziyareti İçin Konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısında Cuma günü Sakarya'ya yapacağı ziyarete ilişkin konuştu. Erdoğan, önce Arifiye’deki palet fabrikasını ziyaret edeceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Sakarya Ziyareti İçin Konuştu.

2 temmuz Cuma günü Sakarya'ya gelecek olan cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti Grup Toplantısında Sakarya ziyaretine ilişkin konuştu.

Salgın şartlarının el vermesiyle yeniden illeri ziyaret etmeye, milletle kucaklaşmaya, hasbihale, teşkilatlarla biraraya gelmeye başladıklarını kaydeden Erdoğan; " İnşallah bu hafta da Cuma günü Sakarya’da olacağız ve Sakarya’da önce Arifiye’ye inşallah ulaşacağız,

Arifiye’deki palet fabrikasını önce ziyaret edecek, orada Cuma’yı kıldıktan sonra diğer programlarımızı da icra edeceğiz. Ve değerli kardeşlerim; bütün mesele birçok yalanı, birçok iftirayı, Arifiye’deki palet fabrikasının Katar’a satılıp-satılmadığını tekrar gerek orada çalışanlarımıza, gerekse milletimize oradan anlatma imkanını, fırsatını bulacağız. İnşallah programımızın el verdiği ölçüde bu ziyaretleri yoğun bir şekilde sürdüreceğiz" dedi.